Aankomend Programma

Programma Somas Activia

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond
  1. Wedstrijd: 7000MB1H1 EA, Datum: zaterdag 23 november, 10:00, Speellocatie: Terra-Victa, Oudedijk 55, 5409AB ODILIAPEEL
  2. Wedstrijd: 7000MB1H1 CF, Datum: zaterdag 23 november, 10:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  3. Wedstrijd: 7000MC2N1 AE, Datum: zaterdag 23 november, 10:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  4. Wedstrijd: 7000D1D CF, Datum: zaterdag 23 november, 12:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  5. Wedstrijd: 7000D2H CF, Datum: zaterdag 23 november, 12:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  6. Wedstrijd: 7000MBHD1 ED, Datum: zaterdag 23 november, 12:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  7. Wedstrijd: 70003BD BG, Datum: zaterdag 23 november, 14:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  8. Wedstrijd: 7000D2I BG, Datum: zaterdag 23 november, 14:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  9. Wedstrijd: 7000H3G1 CF, Datum: zaterdag 23 november, 14:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  10. Wedstrijd: 90002DD BJ, Datum: zaterdag 23 november, 17:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  11. Wedstrijd: 7000D3O1 CF, Datum: zaterdag 23 november, 17:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  12. Wedstrijd: 7000DPC BG, Datum: zaterdag 23 november, 17:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  13. Wedstrijd: 90001BD BJ, Datum: zaterdag 23 november, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  14. Wedstrijd: 7000CB41A1FE-1, Datum: zondag 24 november, 10:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  15. Wedstrijd: 7000CB51A1EB, Datum: zondag 24 november, 10:00, Speellocatie: De Schutsboom, Kerkveld 4, 5447AV RIJKEVOORT
  16. Wedstrijd: 7000CB51C1HC, Datum: zondag 24 november, 10:00, Speellocatie: De Schutsboom, Kerkveld 4, 5447AV RIJKEVOORT
  17. Wedstrijd: 7000CB61A1EA-1, Datum: zondag 24 november, 10:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  18. Wedstrijd: 7000CB41A1DE-1, Datum: zondag 24 november, 10:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  19. Wedstrijd: 7000CB51A1FE, Datum: zondag 24 november, 10:30, Speellocatie: De Schutsboom, Kerkveld 4, 5447AV RIJKEVOORT
  20. Wedstrijd: 7000CB61A1HE-1, Datum: zondag 24 november, 10:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  21. Wedstrijd: 7000CB61B1DE, Datum: zondag 24 november, 10:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  22. Wedstrijd: 7000CB51C1CB, Datum: zondag 24 november, 11:00, Speellocatie: De Schutsboom, Kerkveld 4, 5447AV RIJKEVOORT
  23. Wedstrijd: 7000CB51C1CF, Datum: zondag 24 november, 11:30, Speellocatie: De Schutsboom, Kerkveld 4, 5447AV RIJKEVOORT
  24. Wedstrijd: 7000CB61B1EC, Datum: zondag 24 november, 11:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  25. Wedstrijd: 7000CB51B1FD, Datum: zondag 24 november, 12:00, Speellocatie: De Schutsboom, Kerkveld 4, 5447AV RIJKEVOORT
  26. Wedstrijd: 7000CB51B1AD, Datum: zondag 24 november, 12:30, Speellocatie: De Schutsboom, Kerkveld 4, 5447AV RIJKEVOORT
  27. Wedstrijd: 7000CB51B1CB, Datum: zondag 24 november, 12:30, Speellocatie: De Schutsboom, Kerkveld 4, 5447AV RIJKEVOORT
  28. Wedstrijd: 7000CB51B1CF, Datum: zondag 24 november, 13:00, Speellocatie: De Schutsboom, Kerkveld 4, 5447AV RIJKEVOORT
  29. Wedstrijd: 7000D1D BC, Datum: zaterdag 30 november, 12:00, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1, 5612AW EINDHOVEN
  30. Wedstrijd: 7000MB1H1 CB, Datum: zaterdag 30 november, 12:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  31. Wedstrijd: 7000MBHD1 EB, Datum: zaterdag 30 november, 12:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  32. Wedstrijd: 7000MC2N1 AD, Datum: zaterdag 30 november, 12:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  33. Wedstrijd: 7000H3G1 BC, Datum: zaterdag 30 november, 14:15, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1, 5612AW EINDHOVEN
  34. Wedstrijd: 70003BD BC, Datum: zaterdag 30 november, 14:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  35. Wedstrijd: 7000D2I BC, Datum: zaterdag 30 november, 14:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  36. Wedstrijd: 7000H3H1 BC, Datum: zaterdag 30 november, 15:00, Speellocatie: De Smeltkroes, Mgr Berkvensstraat 82, 5757BK LIESSEL
  37. Wedstrijd: 90002DD BC, Datum: zaterdag 30 november, 17:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  38. Wedstrijd: 7000DPC BC, Datum: zaterdag 30 november, 17:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  39. Wedstrijd: 7000D2H BC, Datum: zaterdag 30 november, 18:15, Speellocatie: Terra-Victa, Oudedijk 55, 5409AB ODILIAPEEL
  40. Wedstrijd: 90001BD BC, Datum: zaterdag 30 november, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  41. Wedstrijd: 7000D2I LB, Datum: vrijdag 6 december, 20:00, Speellocatie: D'n Oploop, van Steenhuijsstraat 35 A, 5841AG OPLOO
  42. Wedstrijd: 7000MB1H1 BA, Datum: zaterdag 7 december, 12:00, Speellocatie: D'n Oploop, van Steenhuijsstraat 35 A, 5841AG OPLOO
  43. Wedstrijd: 7000MB1H1 DC, Datum: zaterdag 7 december, 13:30, Speellocatie: MeerCamp, Looi 5 B, 5441XB OEFFELT
  44. Wedstrijd: 70003BD LB, Datum: zaterdag 7 december, 14:30, Speellocatie: De Kloosterhof, Grotestraat 14, 5437AS BEERS NB
  45. Wedstrijd: 7000D2H CA, Datum: zaterdag 7 december, 14:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  46. Wedstrijd: 7000H3G1 CA, Datum: zaterdag 7 december, 14:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  47. Wedstrijd: 7000MBHD1 CE, Datum: zaterdag 7 december, 14:45, Speellocatie: Pica Mare, Picardie 34, 6591JE GENNEP
  48. Wedstrijd: 90002DD LB, Datum: zaterdag 7 december, 15:00, Speellocatie: Zuiderpoort, Sportlaan 7, 6021KA BUDEL
  49. Wedstrijd: 7000MC2N1 CA, Datum: zaterdag 7 december, 15:00, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  50. Wedstrijd: 90001BD LB, Datum: zaterdag 7 december, 17:00, Speellocatie: Zuiderpoort, Sportlaan 7, 6021KA BUDEL