Diensten
13 sept 2020
12:00 - 20:00
Team presentatie
13 sept 2020
12:00 - 14:30
kantinedienst d2 d5
13 sept 2020
14:30 - 17:00
kantinedienst d3 d6
13 sept 2020
17:00 - 19:30
kantinedienst d1 d4
26 sept 2020
09:00 - 12:30
supervisor kantine:
26 sept 2020
09:00 - 12:30
wedstrijdleiding:
26 sept 2020
09:30 - 11:30
Wedstrijd MC2 fluiten: d4 tellen: d6
26 sept 2020
09:30 - 11:30
Wedstrijd MC1 fluiten: d3 tellen: d5
26 sept 2020
09:30 - 11:30
Wedstrijd MB2 fluiten: d5 tellen: mb1
26 sept 2020
11:45 - 13:45
Wedstrijd MB1 fluiten: d1 tellen: mc2
26 sept 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd D6 fluiten: D4 tellen: mc1
26 sept 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd H2 fluiten: h1 tellen: h1
26 sept 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd D3 tellen: d1
26 sept 2020
14:00 - 16:30
Kantinedienst: d5
26 sept 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd H1 fluiten: H2 tellen: h2
26 sept 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd D4 tellen: mb2
26 sept 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd D2 tellen: d3
26 sept 2020
16:30 - 19:00
Kantinedienst: d3 d6
26 sept 2020
19:00 - 22:00
Kantinedienst: d2 d4
26 sept 2020
19:15 - 21:15
Wedstrijd D5 fluiten: D2 tellen: h1
26 sept 2020
19:15 - 21:15
Wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en d2
26 sept 2020
22:00 - 01:00
Kantinedienst: d1 d3
26 sept 2020
22:00 - 01:00
Kantinedienst: d1 d3
10 okt 2020
09:00 - 12:30
wedstrijdleiding:
10 okt 2020
09:00 - 12:30
supervisor kantine:
10 okt 2020
09:30 - 11:30
Wedstrijd MC1 fluiten: d6 tellen: mb1
10 okt 2020
09:30 - 11:30
Wedstrijd MC2 fluiten: d5 tellen: mb3
10 okt 2020
11:45 - 13:45
Wedstrijd D5 fluiten: D3 tellen: mc1
10 okt 2020
11:45 - 13:45
Wedstrijd MB3 fluiten: h2 tellen: mc2
10 okt 2020
11:45 - 13:45
Wedstrijd MB1 fluiten: d1 tellen: mc1
10 okt 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd H2 fluiten: h1 tellen: h1
10 okt 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd D6 fluiten: D2 tellen: d2
10 okt 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd D3 tellen: d1
10 okt 2020
14:00 - 16:30
Kantinedienst: mb1
10 okt 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd H1 fluiten: ben smits tellen: h2
10 okt 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd D4 tellen: d6
10 okt 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd D2 tellen: d3
10 okt 2020
16:30 - 19:00
Kantinedienst: d6 d6
10 okt 2020
19:00 - 22:00
Kantinedienst: d4 h2
10 okt 2020
19:15 - 21:15
Wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en d3
10 okt 2020
22:00 - 01:00
Kantinedienst: d1 d2
10 okt 2020
22:00 - 01:00
Kantinedienst: d1 d2
24 okt 2020
15:00 - 21:00
2e ronde nationale beker
24 okt 2020
15:00 - 18:00
nationale beker kantinedienst: d2
24 okt 2020
18:00 - 21:00
nationale beker kantinedienst: d4
31 okt 2020
09:00 - 12:30
wedstrijdleiding:
31 okt 2020
09:00 - 12:30
supervisor kantine:
31 okt 2020
09:30 - 11:30
Wedstrijd MC2 fluiten: d5 tellen: mb3
31 okt 2020
09:30 - 11:30
Wedstrijd MB2 fluiten: d3 tellen: mb1
31 okt 2020
11:45 - 13:45
Wedstrijd MB3 fluiten: h2 tellen: mc2
31 okt 2020
11:45 - 13:45
Wedstrijd MB1 fluiten: d1 tellen: d6
31 okt 2020
11:45 - 13:45
Wedstrijd D5 fluiten: D2 tellen: MB2
31 okt 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd D6 fluiten: D5 tellen: d4
31 okt 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd D3 tellen: d1
31 okt 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd H2 fluiten: d1 tellen: h1
31 okt 2020
14:00 - 16:30
Kantinedienst: d5
31 okt 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd H1 fluiten: H2 tellen: h2
31 okt 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd D4 tellen: d6
31 okt 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd D2 tellen: d3
31 okt 2020
16:30 - 19:00
Kantinedienst: d3 d5
31 okt 2020
19:00 - 22:00
Kantinedienst: h1 d2
31 okt 2020
19:15 - 21:15
Wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en d2
31 okt 2020
22:00 - 01:00
Kantinedienst: d1 d4
31 okt 2020
22:00 - 01:00
Kantinedienst: d1 d4
07 nov 2020
13:00 - 16:30
wedstrijdleiding:
07 nov 2020
13:00 - 17:00
supervisor kantine:
07 nov 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd D3: tellen: mb3
07 nov 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd D5: fluiten: D4 tellen: mb3
14 nov 2020
11:00 - 14:30
wedstrijdleiding:
14 nov 2020
11:00 - 14:30
supervisor kantine:
14 nov 2020
11:45 - 13:45
Wedstrijd MC2: fluiten d6 tellen mb2
14 nov 2020
11:45 - 13:45
Wedstrijd MB1: fluiten d2 tellen h1
14 nov 2020
11:45 - 13:45
Wedstrijd MB3: fluiten d6 tellen h1
14 nov 2020
14:00 - 16:30
Kantinedienst: mb1
14 nov 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd D6: fluiten H1 tellen d1
14 nov 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd MB2: fluiten d4 tellen mc2
14 nov 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd D4 tellen: mb1
14 nov 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd D2 tellen: d6
14 nov 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd H1: fluiten: ben smits tellen: mb2
14 nov 2020
16:30 - 19:00
Kantinedienst: mb2 d6
14 nov 2020
19:00 - 22:00
Kantinedienst: d2 d4
14 nov 2020
19:15 - 21:15
Wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en d2
14 nov 2020
22:00 - 01:00
Kantinedienst: d1 d4
14 nov 2020
22:00 - 01:00
Kantinedienst: d1 d4
21 nov 2020
09:00 - 12:30
wedstrijdleiding:
21 nov 2020
09:00 - 12:30
supervisor kantine:
21 nov 2020
09:30 - 11:30
Wedstrijd MC1 fluiten: d6 tellen: d5
21 nov 2020
09:30 - 11:30
Wedstrijd MB2 fluiten: d5 tellen: mb1
21 nov 2020
11:45 - 13:45
Wedstrijd D5 fluiten: D3 tellen: d6
21 nov 2020
11:45 - 13:45
Wedstrijd MB1 fluiten: d4 tellen: mc1
21 nov 2020
11:45 - 13:45
Wedstrijd MB3 fluiten: d2 tellen: mb2
21 nov 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd H2 fluiten: h1 tellen: d1
21 nov 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd D6 fluiten: ben smits tellen: mb3
21 nov 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd D3 tellen: d1
21 nov 2020
14:00 - 16:30
Kantinedienst: d5
21 nov 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd H1 fluiten: H2 tellen: h2
21 nov 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd D4 tellen: d6
21 nov 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd D2 tellen: d3
21 nov 2020
16:30 - 19:00
Kantinedienst: d6 h2
21 nov 2020
19:00 - 22:00
Kantinedienst: d4 h1
21 nov 2020
19:15 - 21:15
Wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en d3
21 nov 2020
22:00 - 01:00
Kantinedienst: d1 d3
22 nov 2020
12:30 - 17:30
Activia Minitoernooi 456 : tellen fluiten: 1/2 MB1 1/2 MB2 1/2 MB3 1/3 mc1 1/3 mc2 mc1
22 nov 2020
12:30 - 15:00
Activia Minitoernooi 456 : kantinedienst d5 d5
22 nov 2020
12:30 - 17:30
Activia Minitoernooi 456 : supervisor kantine
22 nov 2020
12:30 - 17:30
Activia Minitoernooi 456 : organisatie lily sengers en hanna van nunen
22 nov 2020
15:00 - 17:30
Activia Minitoernooi 456 : kantinedienst d6 d6
21 nov 2020
22:00 - 01:00
Kantinedienst: d1 d3
12 dec 2020
09:00 - 12:30
wedstrijdleiding:
12 dec 2020
09:00 - 12:30
supervisor kantine:
12 dec 2020
09:30 - 11:30
Wedstrijd MC2 fluiten: h2 tellen: d5
12 dec 2020
09:30 - 11:30
Wedstrijd MB2 fluiten: d4 tellen: mb3
12 dec 2020
11:45 - 13:45
Wedstrijd D5 fluiten: d4 tellen: D6
12 dec 2020
11:45 - 13:45
Wedstrijd MB3 fluiten: d1 tellen: mc2
12 dec 2020
11:45 - 13:45
Wedstrijd MC1 fluiten: d6 tellen: d2
12 dec 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd H2 fluiten: h1 tellen: h1
12 dec 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd D6 fluiten: D2 tellen: mc1
12 dec 2020
14:00 - 16:00
Wedstrijd D3 tellen: d1
12 dec 2020
14:00 - 16:30
Kantinedienst: mb2
12 dec 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd H1 fluiten: ben smits tellen: h2
12 dec 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd D4 tellen: d6
12 dec 2020
16:15 - 18:15
Wedstrijd D2 tellen: d3
12 dec 2020
16:30 - 19:00
Kantinedienst: h2 d3
12 dec 2020
19:00 - 22:00
Kantinedienst: d6 d2
12 dec 2020
19:15 - 21:15
Wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en d2
12 dec 2020
22:00 - 01:00
Kantinedienst: d1 d5
13 dec 2020
12:30 - 17:30
Activia Minitoernooi 123 : tellen fluiten: 1/2 MB1 1/2 MB2 1/2 MB3 1/3 mc1 1/3 mc2 mc1
13 dec 2020
12:30 - 15:00
Activia Minitoernooi 123 : kantinedienst d4 d4
13 dec 2020
12:30 - 17:30
Activia Minitoernooi 123 : supervisor kantine
13 dec 2020
12:30 - 17:30
Activia Minitoernooi 123 : organisatie lily sengers en hanna van nunen
13 dec 2020
15:00 - 17:30
Activia Minitoernooi 123 : kantinedienst d3 d3
12 dec 2020
22:00 - 01:00
Kantinedienst: d1 d5
27 dec 2020
15:00 - 21:00
Int. Minitoernooi: opbouw : h1 h2
27 dec 2020
16:00 - 22:00
Activia Internationaal Minitoernooi
27 dec 2020
16:00 - 20:00
supervisor kantine: christine lalaar en matt sengers
27 dec 2020
16:00 - 20:00
Int. Minitoernooi: kantinedienst: angelique vd hout, miranda van loosbroek, sofia sengers, anja verhoeven
28 dec 2020
07:30 - 13:00
Int Minitoernooi supervisor kantine: christine lalaar en matt sengers
28 dec 2020
08:00 - 12:00
Int. Minitoernooi: bar keuken koffie:
28 dec 2020
08:00 - 18:45
Activia Internationaal Minitoernooi
28 dec 2020
08:00 - 18:00
Int. Minitoernooi: munten kassa
28 dec 2020
10:00 - 14:00
Int. Minitoernooi Scheidsrechters : dames teams
28 dec 2020
12:00 - 16:00
Int. Minitoernooi: lunch en bardienst: dames teams
28 dec 2020
13:30 - 18:00
Int. Minitoernooi Scheidsrechters: dames teams
28 dec 2020
16:00 - 21:00
Int. Minitoernooi: bardienst en diner: dames teams
28 dec 2020
18:00 - 20:00
Int. Minitoernooi: afbouw: heren 1 en 2
29 dec 2020
08:00 - 10:30
Int. Minitoernooi ontbijt: angelique vd hout, miranda van loosbroek
09 jan 2021
09:00 - 18:00
Open Club kampioenschappen