Diensten
20 okt 2018
14:00 - 17:00
supervisor kantine: ingrid cornelissen
20 okt 2018
14:00 - 16:00
wedstrijdleiding: ronald korsten
20 okt 2018
14:45 - 16:45
wedstrijd MC2 fluiten: d8 daphne verhoeven tellen: d8 hedda vloet en leonie sengers
20 okt 2018
14:45 - 16:45
wedstrijd MB2 fluiten: d7 tine vloet tellen: d2 nieke weijers en lisanne laarakkers
20 okt 2018
16:00 - 19:00
wedstrijdleiding: henk peeters
20 okt 2018
17:00 - 20:00
supervisor kantine: matt sengers
20 okt 2018
17:15 - 19:15
wedstrijd D8 fluiten: d2 else groot tellen: mb2 maud brisko en aniek nelissen
20 okt 2018
17:15 - 19:15
wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en priscilla schook
20 okt 2018
19:00 - 22:00
wedstrijdleiding: willie willems
20 okt 2018
19:15 - 21:15
wedstrijd D2 tellen: d1 yara vd ven en carmen aarns
20 okt 2018
19:30 - 23:00
kantinedienst: d1 quinty westenend en loes van hout
20 okt 2018
20:00 - 23:00
supervisor kantine: christine lalaar
27 okt 2018
10:00 - 13:00
supervisor kantine: jeannette korsten
27 okt 2018
10:30 - 13:00
wedstrijdleiding: bep kersten
27 okt 2018
10:45 - 12:45
Wedstrijd MC2 fluiten: h2 michiel crooymans tellen: d5 janne geurts en benthe van duijnhoven
27 okt 2018
10:45 - 12:45
Wedstrijd MB1 fluiten: d5 anne vloet tellen: h2 bram hagemans en sven venbrux
27 okt 2018
12:45 - 14:45
wedstrijd H2 fluiten: d7 pleun groot tellen: mc2 aniek van sambeek en isa volleberg
27 okt 2018
12:45 - 14:45
wedstrijd D5 fluiten: D4 evelien vd heuvel tellen: mb1 marscha van beers en ilse heijligers
27 okt 2018
12:45 - 14:45
wedstrijd D4 tellen: d7 roos aben en nina vd bogaard
27 okt 2018
13:00 - 16:00
supervisor kantine: christine lalaar
27 okt 2018
13:00 - 16:00
wedstrijdleiding: angela vd heuvel
27 okt 2018
14:45 - 16:45
wedstrijd D3 tellen: d9 elke van lankveld en isa geerts
27 okt 2018
15:00 - 16:30
kantinedienst mb1 anke litjens en anne van dijk
27 okt 2018
15:00 - 21:30
BEKER COMPETITIE D1 tellen: henriette van diessen en priscilla schook
27 okt 2018
16:00 - 20:00
supervisor kantine: matt sengers
27 okt 2018
16:00 - 18:30
kantinedienst: d9 juultje jansen en simone van els
27 okt 2018
16:00 - 21:45
wedstrijdleiding: koen aben
27 okt 2018
17:15 - 19:15
wedstrijd D9 fluiten: d3 lis toonen tellen: h2 sven van dijk en loek willems
27 okt 2018
18:30 - 21:30
kantinedienst: d4 maartje vd hoven en aniek van duijnhoven
27 okt 2018
20:00 - 01:00
supervisor kantine: john kersten
27 okt 2018
21:30 - 01:00
kantinedienst: d2 anouk gerrits en sanne willems
28 okt 2018
12:30 - 18:30
FAST wedstrijd supervisoren: christine lalaar, john kersten, johanna verkerk, kim willems, petra van dijk? matt sengers
28 okt 2018
12:30 - 18:00
FAST wedstrijd muntenkassa: henk Peeters en dick van goch
27 okt 2018
20:00 - 01:00
supervisor kantine: john kersten
27 okt 2018
21:30 - 01:00
kantinedienst: d2 anouk gerrits en sanne willems
03 nov 2018
14:00 - 18:00
supervisor kantine: ingrid cornelissen
03 nov 2018
14:00 - 17:15
wedstrijdleiding: koen aben
03 nov 2018
14:45 - 16:45
wedstrijd D8 fluiten: d7 tine vloet tellen: mc1 marloes van kampen en maud engels
03 nov 2018
14:45 - 16:45
wedstrijd H1 fluiten: d2 else groot tellen: h2 remco thijssen en dirk nuijs
08 nov 2018
12:00 - 13:00
klezatro lunch supervisor Christine Lalaar
09 nov 2018
19:00 - 00:00
Klezatro vogeltentoonstelling supervisor Christine lalaar
10 nov 2018
10:00 - 13:00
supervisor kantine: jeannette korsten
10 nov 2018
10:15 - 13:00
wedstrijdleiding: bep kersten
10 nov 2018
10:45 - 12:45
Wedstrijd MC1 fluiten: d8 marlou derks tellen: h1 bas drent en davey breuer
10 nov 2018
10:45 - 12:45
Wedstrijd MB2 fluiten: d4 janne vd hoff tellen: h1 jules lepoutre en huub lamers
10 nov 2018
12:45 - 14:45
wedstrijd H2 fluiten: h1 harm hendriks tellen: mc1 wies van dinter en veerle pluk
10 nov 2018
12:45 - 14:45
wedstrijd D5 fluiten: ben smits tellen: d4 maartje vd hoven en dionne arnold
10 nov 2018
13:00 - 16:00
supervisor kantine: ingrid cornelissen ook vogeltentoonstelling
10 nov 2018
13:00 - 15:30
wedstrijdleiding: angela vd heuvel
10 nov 2018
14:45 - 16:45
wedstrijd D3 tellen: d7 balou verhoeven en rosanne ypma
10 nov 2018
14:45 - 16:45
wedstrijd D4 tellen: mc1 emma jakobs en fenne lauwers
10 nov 2018
15:00 - 19:00
wedstrijdleiding: henk peeters
10 nov 2018
15:00 - 16:30
kantinedienst mb2: alicia barten en lena bergmans
10 nov 2018
16:00 - 20:00
supervisor kantine: matt sengers ook vogeltentoonstelling
10 nov 2018
16:00 - 18:30
kantinedienst: d5 janne geurts en anna breimer
10 nov 2018
17:15 - 19:15
wedstrijd D8 fluiten: d5 fenne lomme tellen: d7 floor verheijen en claudia van gelder
10 nov 2018
17:15 - 19:15
wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en priscilla schook
10 nov 2018
18:30 - 21:30
kantinedienst: d4 aniek van duijnhoven en lieke willems
10 nov 2018
19:00 - 22:00
wedstrijdleiding: willie willems
10 nov 2018
19:15 - 21:15
wedstrijd D9 fluiten: d1 jolijn luyckx tellen: d8 jetske geertshuis en eline broeks jans rat
10 nov 2018
19:15 - 21:15
wedstrijd D7 fluiten: d8 karlijn vd boomen tellen: d5 benthe van duijnhoven en iris vd mortel
10 nov 2018
19:15 - 21:15
wedstrijd D2 tellen: d4 yara vd ven en aniek beckers
10 nov 2018
20:00 - 01:00
supervisor kantine: john kersten
10 nov 2018
21:30 - 01:00
kantinedienst: d1 pleun van hout en kim verkerk
11 nov 2018
10:00 - 12:30
Klezatro supervisor christine lalaar
11 nov 2018
12:30 - 18:00
FAST wedstrijd muntenkassa: henk Peeters en dick van goch
11 nov 2018
12:30 - 18:30
FAST wedstrijd supervisoren: john kersten, johanna verkerk, kim willems, petra van dijk, matt sengers
11 nov 2018
18:30 - 20:00
klezatro supervisor christine lalaar
10 nov 2018
20:00 - 01:00
supervisor kantine: john kersten
10 nov 2018
21:30 - 01:00
kantinedienst: d1 pleun van hout en kim verkerk
23 nov 2018
19:30 - 23:45
recreanten competitie
24 nov 2018
10:00 - 13:00
supervisor kantine: jeannette korsten
24 nov 2018
10:15 - 12:45
wedstrijdleiding:jan willem goossens
24 nov 2018
10:45 - 12:45
Wedstrijd MC2 fluiten: h2 sven venbrux tellen: d5 nina bongers en iris vd mortel
24 nov 2018
10:45 - 12:45
Wedstrijd MB2 fluiten: h1 jens van dommelen tellen: mc1 eva van els en aukje de klein
24 nov 2018
10:45 - 12:45
Wedstrijd MB1 fluiten: d5 fenne lomme tellen: d8 karlijn vd boomen en daphne verhoeven
24 nov 2018
12:45 - 14:45
wedstrijd H2 fluiten: d7 tine vloet tellen: mc2 yara kempen en sam vd akker
24 nov 2018
12:45 - 14:45
wedstrijd D5 fluiten: ben smits tellen: d4 evelien vd heuvel en aniek van duijnhoven
24 nov 2018
12:45 - 14:45
wedstrijd MC1 fluiten: mb1 meike goossens tellen: mc2 eline vijverstra en amber graat
24 nov 2018
13:00 - 16:00
supervisor kantine: ingrid cornelissen
24 nov 2018
13:00 - 15:30
wedstrijdleiding: ronald korsten
24 nov 2018
14:45 - 16:45
wedstrijd D4 tellen: d7 roos aben en nina vd bogaard
24 nov 2018
14:45 - 16:45
wedstrijd D3 tellen: mb1 janne peeters en malon beckers
24 nov 2018
14:45 - 16:45
wedstrijd H1 fluiten: d2 nieke weijers tellen: d9 britt roelofs en evy cornelissen
24 nov 2018
15:00 - 16:30
kantinedienst mb2 floor verkuijlen en tamara van gaal
24 nov 2018
15:00 - 19:00
wedstrijdleiding: henk peeters
24 nov 2018
16:00 - 20:00
supervisor kantine: matt sengers
24 nov 2018
16:00 - 18:30
kantinedienst: d7 balou verhoeven en rosanne ypma
24 nov 2018
17:15 - 19:15
wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en priscilla schook
24 nov 2018
17:15 - 19:15
wedstrijd D8 fluiten: d9 juultje jansen tellen: h1 guus denissen en jules lepoutre
24 nov 2018
18:30 - 21:30
kantinedienst: h1 huub lamers en davey breuer
24 nov 2018
19:00 - 22:00
wedstrijdleiding: willie willems
24 nov 2018
19:15 - 21:15
wedstrijd D7 fluiten: d9 isa geerts tellen: d3 daphne derks en elke vd hoven
24 nov 2018
19:15 - 21:15
wedstrijd D9 fluiten: d1 kim verkerk tellen: h2 bram hagemans en dirk nuijs
24 nov 2018
19:15 - 21:15
wedstrijd D2 tellen: d4 lieke willems en dionne arnold
24 nov 2018
20:00 - 01:00
supervisor kantine: christine lalaar
24 nov 2018
21:30 - 01:00
kantinedienst: d1 gaya neeskens en carmen aarns
25 nov 2018
12:30 - 17:30
supervisor kantine: john kersten
25 nov 2018
13:00 - 15:30
kantinedienst d6 maartje poos en jacqueline walraven
25 nov 2018
13:00 - 16:30
Activia Minitoernooi 4-5-6 tellen en fluiten MC2 Sara Cornelissen Eline Vijverstra Aniek van Sambeek Sam v/d Akker Isa van Dijk Yara Kempen Amber Graat Isa Volleberg MC1 Eva van Els Inge v/d Heijden Veerle Pluk Wies van Dinter Marloes van Kampen Emma Jakobs Aukje de Klein Fenne Lauwers Maud Engels MB2 Lena Bergmans Rana Verhoeven Alicia Barten Jasmijn Deenen Tamara van Gaal Sigrid Kerkhoff Maud Brisko Shiva Renner Floor Verkuijlen Aniek Nelissen
25 nov 2018
15:00 - 17:30
kantinedienst d6 ilse vd broek en kristel verlienden
24 nov 2018
20:00 - 01:00
supervisor kantine: christine lalaar
24 nov 2018
21:30 - 01:00
kantinedienst: d1 gaya neeskens en carmen aarns
01 dec 2018
17:00 - 19:45
wedstrijdleiding: jan willem goossens
01 dec 2018
17:15 - 19:15
wedstrijd D4 tellen: mb2 alicia barten en sigrid kerkhoff
01 dec 2018
17:30 - 19:30
wedstrijd D8: fluiten h1 harm hendriks tellen mb2 jasmijn deenen en rana verhoeven
09 dec 2018
12:30 - 18:00
FAST wedstrijd muntenkassa: henk Peeters en dick van goch
09 dec 2018
12:30 - 18:30
FAST wedstrijd supervisoren: christine lalaar, john kersten, johanna verkerk, kim willems, matt sengers
14 dec 2018
19:30 - 23:45
recreanten competitie
15 dec 2018
12:00 - 16:00
supervisor kantine: jeannette korsten
15 dec 2018
12:30 - 15:30
wedstrijdleiding: koen aben
15 dec 2018
12:45 - 14:45
wedstrijd MC2 fluiten: d8 leonie sengers tellen: d9 erie vd ligt en britt roelofs
15 dec 2018
12:45 - 14:45
wedstrijd MC1 fluiten: d3 lotte kateman tellen: d3 ilse michiels en lis toonen
15 dec 2018
12:45 - 14:45
wedstrijd H2 fluiten: d2 eefke vd heuvel tellen: d2 eline peeters en dani jozephs
15 dec 2018
14:45 - 16:45
wedstrijd D3 tellen: d9 elke van lankveld en simone van els
15 dec 2018
15:00 - 16:30
kantinedienst h2 loek willems en sven venbrux
15 dec 2018
15:00 - 18:00
supervisor kantine: petra van dijk
15 dec 2018
15:00 - 19:00
wedstrijdleiding: henk peeters
15 dec 2018
16:00 - 18:30
kantinedienst: d5 melanie lentelink en anna breimer
15 dec 2018
16:00 - 20:00
supervisor kantine: matt sengers
15 dec 2018
17:15 - 19:15
wedstrijd D8 fluiten: d9 lette van benthum tellen: d5 janne geurts en benthe van duijnhoven
15 dec 2018
17:15 - 19:15
wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en priscilla schook
15 dec 2018
18:30 - 21:30
kantinedienst: d3 jessie van diessen en ilona kersten
15 dec 2018
19:00 - 22:00
wedstrijdleiding: willie willems
15 dec 2018
19:15 - 21:15
wedstrijd D2 tellen: d3 annemieke derks en rosan vd zanden
15 dec 2018
19:15 - 21:15
wedstrijd D5 fluiten: ben smits tellen: mc2 aniek van sambeek en isa graat
15 dec 2018
19:15 - 21:15
wedstrijd D9 fluiten: d1 loes van hout tellen: h2 sven van dijk en remco thijssen
15 dec 2018
20:00 - 01:00
supervisor kantine: christine lalaar
15 dec 2018
21:30 - 01:00
kantinedienst: d2 janneke vloet en anouk gerrits
16 dec 2018
12:30 - 18:00
FAST wedstrijd muntenkassa: henk Peeters en dick van goch
16 dec 2018
12:30 - 18:30
FAST wedstrijd supervisoren: christine lalaar, johanna verkerk, kim willems, petra van dijk? matt sengers
15 dec 2018
20:00 - 01:00
supervisor kantine: christine lalaar
15 dec 2018
21:30 - 01:00
kantinedienst: d2 janneke vloet en anouk gerrits
22 dec 2018
16:00 - 22:00
supervisor kantine: john kersten
22 dec 2018
16:30 - 19:45
wedstrijdleiding: henk peeters
22 dec 2018
17:15 - 19:15
wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en priscilla schook
27 dec 2018
00:00
Int Minitoernooi
28 dec 2018
08:00 - 20:00
Intern. Minitoernooi Activia
05 jan 2019
08:00 - 12:00
supervisor kantine: jeannette korsten
05 jan 2019
08:30 - 20:30
Open Club Voorronde
05 jan 2019
12:00 - 16:00
supervisor kantine: ingrid cornelissen
05 jan 2019
16:00 - 21:00
supervisor kantine: christine lalaar
25 jan 2019
19:30 - 23:45
recreanten competitie
02 feb 2019
12:30 - 14:30
Wedstrijd D6 Activia/Unicum in Hoepel Wanroy Fluiten Ben Smits
22 feb 2019
19:30 - 23:45
recreanten competitie
17 mrt 2019
00:00
Activia Minitoernooi 1-2-3 Tellen+Fluiten: MB1 MC2 MC1
22 mrt 2019
19:30 - 23:45
recreanten competitie
24 mrt 2019
00:00
Activia Minitoernooi 4-5-6 Tellen + Fluiten: MB2 MB1 MC1
19 apr 2019
19:30 - 23:45
recreanten competitie

Kontakt

Secretariaat:

0485 38 4511

Zaal:

Activiahal
Remmensberg 31
5845 DD
Sint Anthonis
0485 38 5134

Zaalbeheerder Activiahal:

06 13 80 9122

 

logo2016

logo pinkstertoernooi2016