Diensten
25 okt 2019
20:00 - 23:30
recreanten competitie supervisor: heidi jozephs
26 okt 2019
12:00 - 15:00
supervisor kantine: jeannette korsten
26 okt 2019
12:00 - 15:30
wedstrijdleiding: angela vd heuvel
26 okt 2019
12:15 - 14:15
wedstrijd MB3: fluiten: d1 jule van hout tellen: d1 janneke vloet en isis neeskens
26 okt 2019
14:30 - 16:30
wedstrijd H2: fluiten: d8 tessa van haren tellen: d8 liane thielen en monique rongen
26 okt 2019
15:00 - 18:00
supervisor kantine: ingrid cornelissen
26 okt 2019
15:30 - 17:00
Bekerwedstrijd D1 tellen: priscilla schook en d2 rosan vd zanden : wordt vervangen door lily sengers of quinty ten westenend
26 okt 2019
15:30 - 19:00
wedstrijdleiding: henk peeters
26 okt 2019
16:45 - 18:45
Wedstrijd D8 fluiten: h2 sven venbrux tellen: mb3 sam vd akker en aniek van sambeek
26 okt 2019
17:00 - 19:00
kantinedienst h2 sven van dijk
26 okt 2019
17:00 - 18:30
Bekerwedstrijd D1 tellen: priscilla schook en d2 rosan vd zanden : wordt vervangen door lily sengers of quinty ten westenend
26 okt 2019
18:00 - 23:00
supervisor kantine: john kersten en matt sengers
26 okt 2019
18:30 - 20:00
Bekerwedstrijd D1 tellen: priscilla schook en d2 rosan vd zanden : wordt vervangen door lily sengers of quinty ten westenend
26 okt 2019
19:00 - 21:00
kantinedienst d8 laura broeren en bonny vd hoogen
26 okt 2019
19:00 - 22:00
wedstrijdleiding: jan-willem goossens
26 okt 2019
21:00 - 23:00
kantinedienst d1 pleun van hout
02 nov 2019
12:00 - 15:00
wedstrijdleiding: jan-willem goossens
02 nov 2019
12:15 - 14:15
wedstrijd MB2 fluiten: d3 maartje vd hoven tellen: d3 dionne arnold en aniek beckers
03 nov 2019
12:30 - 19:00
FAST wedstrijd supervisoren: john kersten, matt sengers, johanna verkerk, kim willems,
03 nov 2019
13:00 - 18:00
FAST wedstrijd muntenkassa: henk peeters / dick van goch /
03 nov 2019
14:30 - 17:30
wedstrijd FAST: ballen en vegen: 1/2 MB1 maud brisko, veerle smets, aniek nellissen 1/2 MB3 amber graat, isa volleberg, sam vd akker en MC1 pien verhoeven, bente goossens,
06 nov 2019
18:00 - 20:00
supervisor klezatro: christine lalaar
07 nov 2019
18:00 - 20:00
supervisor klezatro: christine lalaar
08 nov 2019
18:00 - 20:00
supervisor klezatro: christine lalaar
09 nov 2019
09:30 - 13:00
supervisor kantine: jeannette korsten
09 nov 2019
10:00 - 13:00
wedstrijdleiding: koen aben
09 nov 2019
10:15 - 12:15
wedstrijd MB3: fluiten: d7 lena bergmans tellen: d7 anke litjens en marscha van beers
09 nov 2019
10:15 - 12:15
wedstrijd MC1: fluiten: h2 bram hagemans tellen: mb1 sanne heijligers en veerle smets
09 nov 2019
12:15 - 14:15
wedstrijd MB1 fluiten: d2 lisanne laarakkers tellen: d6 roos aben en floor verheijen
09 nov 2019
12:15 - 14:15
wedstrijd D7 fluiten: D3 evelien vd heuvel tellen: d6 eline benthem en elke van lankveld
09 nov 2019
12:15 - 14:15
wedstrijd D5 fluiten: D1 gaya neeskens tellen: d1 kim verkerk en yara vd ven
09 nov 2019
13:00 - 16:00
supervisor kantine: heidi jozephs
09 nov 2019
13:00 - 15:30
wedstrijdleiding: bep kersten
09 nov 2019
14:00 - 16:00
kantinedienst h1 davey breuer h1 loek willems
09 nov 2019
14:30 - 16:30
wedstrijd D3: tellen: h1 jules lepoutre en jens van dommelen
09 nov 2019
14:30 - 16:30
wedstrijd D6 fluiten: ben smits tellen: d5/mc1 anne van dijk en pien verhoeven
09 nov 2019
14:30 - 16:30
wedstrijd H2 fluiten: h1 guus denissen tellen: d5/mc1 melanie lentelink en esmee emonds
09 nov 2019
15:30 - 19:00
wedstrijdleiding: henk peeters
09 nov 2019
16:00 - 20:00
supervisor kantine: matt sengers
09 nov 2019
16:00 - 18:30
kantinedienst d5 senne dankers en d5 meike goossens
09 nov 2019
16:45 - 18:45
Wedstrijd H1 fluiten: d5 fenne lomme tellen: d5 anna breimer en janne peeters
09 nov 2019
16:45 - 18:45
Wedstrijd D2 tellen: d3 aniek van duijnhoven en nienke bindels
09 nov 2019
16:45 - 20:00
supervisor kantine: petra van dijk
09 nov 2019
16:45 - 18:45
Wedstrijd D4 tellen: h2 brian bezemer en jasper egelmeers
09 nov 2019
18:30 - 21:30
kantinedienst d3 lieke willems d6 balou verhoeven
09 nov 2019
19:00 - 22:00
wedstrijdleiding: willie willems
09 nov 2019
19:15 - 21:15
wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en d2 rosan vd zanden
09 nov 2019
20:00 - 01:00
supervisor kantine: christine lalaar en john kersten
09 nov 2019
21:30 - 01:00
kantinedienst d4 anouk rovers d1 pleun van hout
10 nov 2019
18:00 - 20:00
supervisor klezatro: christine lalaar
09 nov 2019
20:00 - 01:00
supervisor kantine: christine lalaar en john kersten
09 nov 2019
21:30 - 01:00
kantinedienst d4 anouk rovers d1 pleun van hout
22 nov 2019
20:00 - 23:30
recreanten competitie supervisor: heidi jozephs
23 nov 2019
09:30 - 13:00
supervisor kantine: jeannette korsten
23 nov 2019
10:00 - 13:00
wedstrijdleiding: ronald korsten
23 nov 2019
10:15 - 12:15
wedstrijd MC1: fluiten: d8 jetske geertshuis tellen: mb1 yara kempen en aniek nellissen
23 nov 2019
10:15 - 12:15
wedstrijd MB2: fluiten: d7 malon beckers tellen: d7 erie vd ligt en rosanne ypma
23 nov 2019
12:15 - 14:15
wedstrijd MB1 fluiten: d1 loes van hout tellen: h2 remco thijssen en michiel crooijmans
23 nov 2019
12:15 - 14:15
wedstrijd D7 fluiten: D3 evelien vd heuvel tellen: mc1 mb2 elise gelden en wies van dinter
23 nov 2019
12:15 - 14:15
wedstrijd D5 fluiten: D3 anne vloet tellen: mb2 mc1 emma jakobs en tijn vd sterren
23 nov 2019
13:00 - 16:45
supervisor kantine: ingrid cornelissen
23 nov 2019
13:00 - 15:30
wedstrijdleiding: angela vd heuvel
23 nov 2019
14:00 - 16:00
kantinedienst d8 d8 laura broeren en liane thielen
23 nov 2019
14:30 - 16:30
wedstrijd D3: tellen: d7 marscha van beers en ilse heijligers
23 nov 2019
14:30 - 16:30
wedstrijd D6 fluiten: D2 anouk gerrits tellen: d8 daphne verhoeven en leonie sengers
23 nov 2019
14:30 - 16:30
wedstrijd H2 fluiten: d6 pleun groot tellen: d1 jule van hout en jil lamers
23 nov 2019
15:30 - 19:00
wedstrijdleiding: henk peeters
23 nov 2019
16:00 - 18:30
kantinedienst d5 d7 nina bongers en rana verhoeven
23 nov 2019
16:45 - 18:45
Wedstrijd D8 fluiten: h2 sven venbrux tellen: d5 meike goossens en d7 anke litjens
23 nov 2019
16:45 - 18:45
Wedstrijd D2 tellen: d3 nienke bindels en janne geurts
23 nov 2019
16:45 - 18:45
Wedstrijd D4 tellen: d6 eline benthem en floor verheijen
23 nov 2019
16:45 - 20:00
supervisor kantine: petra van dijk
23 nov 2019
18:30 - 21:30
kantinedienst d6 d8 evy cornelissen en karlijn vd boomen
23 nov 2019
19:00 - 22:00
wedstrijdleiding: willie willems
23 nov 2019
19:15 - 21:15
wedstrijd D1 tellen: d4 ilse michiels en jessie van diessen
23 nov 2019
20:00 - 01:00
supervisor kantine: matt sengers en john kersten
23 nov 2019
21:30 - 01:00
kantinedienst d1 d1 carmen aarns en liselotte spoormakers
24 nov 2019
12:30 - 17:00
Activia minitoernooi 4-5-6 tellen en fluiten: 1/2 mb1 floor verkuijlen, sigrid kerkhoff, maud brisko, fleur kempen, sanne heijligers 1/2 mb2 eva van els, aukje de klein, emma jakobs, wies van dinter, 1/2 mb3 sara cornelissen, amber graat, eline vijverstra, aniek van sambeek, isa van dijk 1/2 mc1 fleur van lanen, luna oerlemans,
24 nov 2019
12:30 - 17:00
Activia minitoernooi 4-5-6 organisatie: hanna van nunen, lily sengers, angelique van den hout
24 nov 2019
12:30 - 15:00
Activia minitoernooi 4-5-6 kantinedienst: d8 d5 eline broeks en anne van dijk
24 nov 2019
12:30 - 17:30
Activia minitoernooi 4-5-6 supervisor kantine: john kersten
24 nov 2019
15:00 - 17:30
Activia minitoernooi 4-5-6 kantinedienst : d8 d8 bonny vd hoogen en karlijn vd boomen
23 nov 2019
20:00 - 01:00
supervisor kantine: matt sengers en john kersten
23 nov 2019
21:30 - 01:00
kantinedienst d1 d1 carmen aarns en liselotte spoormakers
30 nov 2019
11:30 - 14:30
supervisor kantine: jeannette korsten
30 nov 2019
12:00 - 15:30
wedstrijdleiding: koen aben
30 nov 2019
12:15 - 14:15
wedstrijd MB1 fluiten: d1 gaya neeskens tellen: d2 rosan vd zanden en benthe van duijnhoven
30 nov 2019
12:15 - 14:15
wedstrijd MB2 fluiten: d7 lena bergmans tellen: d4 elke vd hoven .
30 nov 2019
12:15 - 14:15
wedstrijd MC1 fluiten: d2 sanne willems tellen: d6 nina vd bogaard en claudia van gelder
30 nov 2019
14:00 - 16:00
kantinedienst d4 daphne derks
30 nov 2019
14:30 - 17:00
supervisor kantine: ingrid cornelissen, heidi jozephs
30 nov 2019
14:30 - 16:30
wedstrijd D3 tellen: mb2/mc1 marloes van kampen en bente goossens
30 nov 2019
14:30 - 16:30
wedstrijd D6 fluiten: D2 anouk gerrits tellen: mb1/mc1 maud engels en fleur van lanen
30 nov 2019
15:30 - 19:00
wedstrijdleiding: henk peeters (bep kersten)
30 nov 2019
16:00 - 18:30
kantinedienst mb1 floor verkuijlen en yara kempen
30 nov 2019
16:45 - 18:45
Wedstrijd D2 tellen: d3 dionne arnold en janne vd hoff
30 nov 2019
16:45 - 20:00
supervisor kantine: petra van dijk
30 nov 2019
16:45 - 18:45
Wedstrijd D4 tellen: d6 balou verhoeven en mb1 sigrid kerkhoff
30 nov 2019
18:30 - 21:30
kantinedienst d3 d6 maartje vd hoven en evy cornelissen
30 nov 2019
19:00 - 22:00
wedstrijdleiding: willie willems
30 nov 2019
19:15 - 21:15
wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en d4 annemieke derks
30 nov 2019
20:00 - 01:00
supervisor kantine: matt sengers en peter cornelissen
30 nov 2019
21:30 - 01:00
kantinedienst d1 d4 kim verkerk en anouk rovers
30 nov 2019
20:00 - 01:00
supervisor kantine: matt sengers en peter cornelissen
30 nov 2019
21:30 - 01:00
kantinedienst d1 d4 kim verkerk en anouk rovers
07 dec 2019
14:00 - 17:00
supervisor kantine: ingrid cornelissen
07 dec 2019
14:00 - 16:30
wedstrijdleiding: angela vd heuvel
07 dec 2019
14:30 - 16:30
wedstrijd H2 fluiten: h1 harm hendriks tellen: d5 kim van lanen en meike goossens
07 dec 2019
14:30 - 16:30
wedstrijd D7 fluiten: D5 fenne lomme tellen: d5 nina bongers en janne peeters
07 dec 2019
16:00 - 20:00
supervisor kantine: peter cornelissen
07 dec 2019
16:30 - 19:00
wedstrijdleiding: jan willem goossens
07 dec 2019
16:45 - 18:45
Wedstrijd D5 fluiten: ben smits tellen: d7 rana verhoeven en malon beckers
07 dec 2019
17:00 - 20:00
kantinedienst d7 h2 ilse heijligers en brian bezemer
08 dec 2019
12:30 - 17:30
Activia minitoernooi 1-2-3 supervisor kantine: matt sengers peter cornelissen
08 dec 2019
12:30 - 17:00
Activia minitoernooi 1-2-3 tellen en fluiten: 1/2 mb1 veerle smets, yara kempen, aniek nellissen 1/2 mb2 fenne lauwers, marloes van kampen, inge vd heijden, maud engels 1/2 mb3 isa volleberg, veerle pluk, sam vd akker 1/2 mc1 pien verhoeven, bente goossens,esmee emonds, britt cornelissen, noor vd oever, tijn vd sterren, elise gelden
08 dec 2019
12:30 - 15:00
Activia minitoernooi 1-2-3 kantinedienst: d8 d7 tessa van haren en erie vd ligt
08 dec 2019
12:30 - 17:00
Activia minitoernooi 1-2-3 organisatie: hanna van nunen, lily sengers, angelique van den hout
08 dec 2019
15:00 - 17:30
Activia minitoernooi 1-2-3 kantinedienst : d8 d8 marlou derks en leonie sengers
13 dec 2019
20:00 - 23:30
recreanten competitie supervisor: matt sengers en jo van diessen
15 dec 2019
12:30 - 19:00
FAST wedstrijd supervisoren: john kersten, matt sengers, johanna verkerk, kim willems
15 dec 2019
13:00 - 18:00
FAST wedstrijd muntenkassa: henk peeters / dick van goch /
15 dec 2019
14:30 - 17:30
wedstrijd FAST: ballen en vegen: 1/2 MB2 emma jakobs, wies van dinter, marloes van kampen, maud engels 1/2 MC1 esmee emonds, elise gelden geruild: fleur kempen en isa van dijk
21 dec 2019
16:00 - 20:00
supervisor kantine: matt sengers en john kersten
21 dec 2019
16:00 - 19:00
wedstrijdleiding: jan willem goossens
21 dec 2019
16:45 - 18:45
Wedstrijd D8 fluiten: d4 daphne derks tellen: d4 noelle derks en elke vd hoven
21 dec 2019
16:45 - 18:45
Wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en d4 annemieke derks
12 jan 2020
12:30 - 19:00
FAST wedstrijd supervisoren: john kersten, matt sengers, johanna verkerk, kim willems
12 jan 2020
13:00 - 18:00
FAST wedstrijd muntenkassa: henk peeters / dick van goch /
12 jan 2020
14:30 - 17:30
wedstrijd FAST: ballen en vegen: 1/2 MB1 floor verkuijlen, sigrid kerkhoff, sanne heijligers, yara kempen 1/2 MB3 veerle pluk, sara cornelissen, eline vijverstra, aniek van sambeek
17 jan 2020
20:00 - 23:30
recreanten competitie supervisor: heidi jozephs
26 jan 2020
12:30 - 19:00
FAST wedstrijd supervisoren: john kersten, matt sengers, johanna verkerk, kim willems
26 jan 2020
13:00 - 18:00
FAST wedstrijd muntenkassa: henk peeters / dick van goch /
26 jan 2020
14:30 - 17:30
wedstrijd FAST: ballen en vegen: 1/2 MB2 eva van els, aukje de klein, fenne lauwers, inge vd heijden 1/2 MC1 fleur van lanen, luna oerlemans, britt cornelissen, noor vd oever, tijn vd sterren
09 feb 2020
12:30 - 17:00
Activia minitoernooi 1-2-3 tellen en fluiten: 1/2 mb1 veerle smets, yara kempen, aniek nellissen 1/2 mb2 fenne lauwers, marloes van kampen, inge vd heijden, maud engels 1/2 mb3 isa volleberg, veerle pluk, sam vd akker 1/2 mc1 pien verhoeven, bente goossens,esmee emonds, britt cornelissen, noor vd oever, tijn vd sterren, elise gelden
14 feb 2020
20:00 - 23:30
recreanten competitie supervisor: heidi jozephs
13 mrt 2020
20:00 - 23:30
recreanten competitie supervisor: heidi jozephs
29 mrt 2020
12:30 - 17:00
Activia minitoernooi 4-5-6 tellen en fluiten: 1/2 mb1 floor verkuijlen, sigrid kerkhoff, maud brisko, fleur kempen, sanne heijligers 1/2 mb2 eva van els, aukje de klein, emma jakobs, wies van dinter, 1/2 mb3 sara cornelissen, amber graat, eline vijverstra, aniek van sambeek, isa van dijk 1/2 mc1 fleur van lanen, luna oerlemans,
17 apr 2020
20:00 - 23:30
recreanten competitie supervisor: heidi jozephs